Dalaman Fethiye Karayolu, 48310 Göcek, Fethiye/Muğla
Hafta İçi: 8:30 -17:00
Online Randevu
Online Randevu
Dalaman Fethiye Karayolu, 48310 Göcek, Fethiye/Muğla
Hafta İçi: 8:30 -17:00

Hakkımızda

çamaşır hizmeti
çamaşır hizmeti
[21 yıldan fazla deneyime sahibiz.]

Kuru Temizleme ve Çamaşırhane

Size özel kuru temizleme, yıkama ve daha birçok hizmet bir telefon hatta bir tık kadar uzağınızda. 21 yılı aşkın tecrübemiz ve güvenilir kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti vermek için devamlı yeniliklerden faydalanıyoruz. Ne zaman nerede isterseniz biz oradayız.

  • 100% Müşteri Memnuniyeti
  • Ücretsiz Teslimat Hizmeti
  • Kaliteli Hizmet
0+
Yıkanan Kıyafet
0
Çamaşır Makinesi
0+
Kuru Temizlik
0%
Mutlu Müşteri
çamaşır hizmeti çamaşır hizmeti
[ Tarihimiz ]

Çamaşır & Kuru Temizleme

1999 yılında kurulan Beyazötesi Çamaşırhanesi 20 yılı aşkın süredir tecrübeli kadrosu, deneyimi ve müşteri odaklı çalışmaları ile Ege Bölgesi’nin lider firmalarından biridir.

Beyazötesi talep doğrultusunda 2005 yılında yıkama fabrikası haline gelerek çalışma kapasitesini arttırmış, hizmet ağını genişletmiştir. Hizmet ekibi ve kaliteli hizmet politikasıyla bu sektördeki standartları yükseltmeyi hedeflemektedir. Göcek’te bulunan ana fabrika haricinde de servis arabalarıyla Ege Bölgesi’nde çeşitli noktalara hizmet vermektedir. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Beyazötesi Türkiye’de hatta Dünya çapında daha önce hiç verilmeyen bir hizmeti 2020 itibariyle bünyesine dahil etmiştir. Belirli günlerde ücretsiz; talep doğrultusunda ise ücretli bot servisiyle Göcek koylarında dağıtım ve toplama hizmeti vermeye başlamıştır.

Beyazötesi ailesi olarak ilk günden beri hedefimiz müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır. Bunun için sektördeki yenilikleri takip ediyor en iyi hizmeti verebilmek için yeni teknolojilerden yararlanıyoruz. Sizlere ve kıyafetlerinize değer veriyoruz.

Hizmetlere Bak
Hizmetlere Bak
çamaşır hizmeti
[ Vizyon & Misyon ]

Çamaşır ve Kuru Temizleme

Misyonumuz: Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun en iyi hizmeti vermek ve sektörün kalitesini arttırmak için çalışıyor ve sürekli yenileniyoruz. %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hayatınızı kolaylaştırmak için karada hatta denizde bile yanınızdayız.

Vizyonumuz: Bulunduğumuz sektördeki hizmetimizle farkımızı ortaya koyarak bireye ve çevreye saygılı Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olmayı hedefliyoruz.