Dalaman Fethiye Karayolu, 48310 Göcek, Fethiye/Muğla
Hafta İçi: 8:30 -17:00
Online Randevu
Online Randevu
Dalaman Fethiye Karayolu, 48310 Göcek, Fethiye/Muğla
Hafta İçi: 8:30 -17:00

Single Service

Tekne tavan ve vinlex yıkama

 

Tekne tavan ve vinlex yıkama ile teknenizi daha sağlıklı hale getirebilir ve daha ferah bir ortamda tekne konforunuzu hız kesmeden yaşamaya devam edebilirsiniz.

 

Tekne Tavan Temizliği Neden Önemlidir?

Tekne ve yatlarda yaşam alanlarının minimal, aktifliğin ise sürekli olması hijyen problemini daha çok ön plana çıkarmaktadır. Teknenin iç mekanlarında hijyen sağlanırken en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biri tavan temizliğidir.

Yat ve teknelerde gerek giriş kapısı aracılığıyla gerekse de camlar nedeniyle dışardaki kir ve toz iç mekanlara dolabilmektedir. Ayrıca tavanda çeşitli nedenlere bağlı olarak oluşan lekelenmeler de sık karşılaşılan sorunlar arasındadır.

Tavan yüzeyinin leke ve kirlerden arındırılması için en doğru çözüm profesyonel tekne tavan yıkama hizmeti almak olacaktır.

 

Tekne Tavan ve Vinlex Yıkama Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tekne tavanındaki Vinlex uygulaması yıkanırken su basıncı ve kullanılacak temizlik ürünleri dikkate alınması gereken hususlardır. Yüzeye zarar verebilecek uygulama ve malzemelerden kaçınılarak, temizlik titizlikle yapılmalıdır.

Vinlex yıkama yapılırken suni deri yüzeyine zarar verecek malzemeler kullanmaktan kaçınmanın yanı sıra, vinlex rengine uygun ürünlerin seçimi de önem taşır. Özellikle dağılabilecek renk tonları için, uygulanacak kimyasal temizleyicinin seçimine dikkat edilmelidir. Ayrıca hangi temizlik malzemesi kullanılırsa kullanılsın, malzemenin uzun süre yüzeyde bekletilmemesi gerekir.

Doğru temizlik malzemelerinin kullanılması ve uygulanmasının doğru yapılması için, profesyonel temizlik hizmeti alınması faydalı olacaktır. Bu sayede yapılan temizliğin gözle görülmeyen unsurlar üzerinde daha etkili olması ve yüzey kaplamasının zarar görmeden temizliğin sağlanması mümkündür.

 

Tekne Tavanı ve Vinlex Yıkama Neden Yapılmalıdır?

Tekne tavanında oluşacak kir ve lekelerin bertaraf edilmesi ve zararlı unsurların yüzeylerde yok edilmesi için, tekne tavanı vinlex yıkama işlemi yapılmalıdır. Virüs ve bakterilerin temizlenmesi ve ferah bir ortamın sağlanması için, tavan yüzey temizliğinin düzenli ve doğru şekilde yapılmasına dikkat edilmelidir.

Tekne tavan ve vinlex yıkama ihtiyaçlarınızda bizi tercih ederek teknenizin daha hijyenik bir ortama kavuşmasını sağlayabilirsiniz.