Dalaman Fethiye Karayolu, 48310 Göcek, Fethiye/Muğla
Hafta İçi: 8:30 -17:00
Online Randevu
Online Randevu
Dalaman Fethiye Karayolu, 48310 Göcek, Fethiye/Muğla
Hafta İçi: 8:30 -17:00

Single Service

Teknede vakumlu halı yıkama

 

Teknede vakumlu halı yıkama hizmetiyle tekne halılarına nüfuz eden kir, toz, bakteri ve mantarlardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Bir teknenin en çok kire maruz kalan ve en sık temizlenmesi gereken alanlarından biri hiç kuşkusuz tekne halılarıdır. Teknede gerekli hijyenin sağlanabilmesi için düzenli olarak teknede vakumlu halı yıkama hizmetinden faydalanılmalıdır.

 

Tekne Halısının Temizliği Neden Önemlidir?

Teknenizin yaşam alanlarında yer alan ve sürekli temas halinde bulunduğunuz tekne halıları kirlenmeye en müsait alanlar olarak ön plana çıkmaktadır. Taban halısı dışardan gelen kirleri tutmaya elverişli olduğu gibi bakteri ve mantarların üremesi için de en riskli yüzeydir.

Gerek ayakkabılarla karadan taşınan kirler gerek deniz suyu ve kumu gerekse de teknede gerçekleşen aktiviteler taban halısının kirlenmesine neden olmaktadır. Bu alanlarda hijyenin sağlanmaması sağlık açısından büyük riskler oluşturabilir.

 

Tekne Halısını Nasıl Temizlenmelidir?

Tekne halısı temizliğinde en etkili çözüm teknede vakumlu halı yıkama hizmetidir. Amatör olarak gerçekleştirilecek temizlik uygulamaları temizmiş hissini yaratsa da çoğunlukla tam bir hijyenin sağlanması noktasında etkili olmaz.

Yat ve teknelerin iç aksamlarında kullanılan malzemeler oldukça özeldir, bu sebeple tekne halısı temizliği profesyonel çözümlerle gerçekleştirilmelidir. Kişisel çabalarla gerçekleştirilen temizlikler yüzeysel bir temizliğin ötesine geçemeyecektir. Vakumlu halı yıkama hem tekne halılarında oluşan lekelerin giderilmesine de hem de gözle görülmeyen bakteri ve kirlerden kurtulmada etkili bir çözümdür.

 

Tekne Halımı Neden Size Temizletmeliyim?

Yat ve teknelerinizin değerini biliyor ve yapılan her işlemde ekstra özen gösteriyoruz. Temizlik işlemleri esnasında teknenizin herhangi bir zarar görmemesi için tüm önlemleri alıyor ve tekne halınızda kullanılan malzemeye en uygun ürünleri tercih ediyoruz.

Yat ve teknede vakumlu halı yıkama hizmetimizde en yüksek teknolojiyi kullanan modern cihazlarımızla hizmet veriyor ve birinci sınıf temizlik ürünleri kullanıyoruz.

Tecrübemize ve işimize gösterdiğimiz hassasiyete tamamen güvenebilir ve teknede vakumlu halı yıkama hizmeti ihtiyaçlarınızda gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.