Dalaman Fethiye Karayolu, 48310 Göcek, Fethiye/Muğla
Hafta İçi: 8:30 -17:00
Online Randevu
Online Randevu
Dalaman Fethiye Karayolu, 48310 Göcek, Fethiye/Muğla
Hafta İçi: 8:30 -17:00

Single Service

Teknelerde Dezenfeksiyon Servisi

 

Teknelere dezenfeksiyon servisi ile teknelerinizde oluşabilecek bakteri ve virüs çeşitlerine karşı önlem alın hem mürettebatınızı hem de misafirlerinizi salgın hastalıklardan koruyun.

 

Teknelerde Dezenfeksiyon Servisinin Önemi

Tekneler yaşam alanlarının sınırlı, aktivitenin ise yüksek olduğu alanlardır. Bu koşullar ne yazık ki bakteri ve virüslerin çoğalmasına son derece elverişlidir. Sağlık açısından riskleri minimuma indirebilmek için atılacak en önemli adımlardan biri profesyonel bir dezenfeksiyon işleminin gerçekleştirilmesidir.

 

Teknelere Dezenfeksiyon Servisi Hizmeti Neden Alınmalıdır?

Dezenfeksiyon işleminin önemi gün geçtikçe tüm dünyada daha iyi anlaşılmaktadır. Alacağınız hizmet kapsamında etkili dezenfektan ilaçlarla birlikte uygulanacak doğru uygulama teknikleri, bakteri ve virüs çeşitlerine karşı etkili önlem almak için gereklidir.
Dezenfeksiyon çalışmalarında uzman çalışanlar ve yine amacına uygun profesyonel ilaçlama aletleri ile yapılacak işlemler sayesinde, yapacağınız rutin temizlikten sonra teknenizi daha güvenli hale getirebilirsiniz.

 

Tekne Dezenfeksiyonu Nasıl Yapılır?

Dezenfeksiyon uzmanı teknenize gelerek, püskürtmeli ilaçlama yöntemleri ile teknenizin derinlemesine dezenfekte edilmesini sağlar. Uygulama aşamasında tüm yüzeyler ve zemin, ulaşılması zor alanlara kadar dezenfekte edilerek bu yüzeylerden virüs ve bakterilerin yok edilmesi hedeflenir.
Bulunduğumuz ortamlarda sıklıkla yüzeylerle temas halinde olduğumuzu düşünürsek, tekne dezenfektasyon servisinin önemi daha iyi anlaşılacaktır.