Dalaman Fethiye Karayolu, 48310 Göcek, Fethiye/Muğla
Hafta İçi: 8:30 -17:00
Online Randevu
Online Randevu
Dalaman Fethiye Karayolu, 48310 Göcek, Fethiye/Muğla
Hafta İçi: 8:30 -17:00

Single Service

Yat Temizliği

 

Yat temizliği yatın her aksamının ayrı ayrı ele alındığı ve her yüzeye özel temizlik çözümlerinin uygulandığı kapsamlı bir hijyen hizmetidir.

 

Yat Temizliği Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yatların tüm aksamlarında özel malzemelerin kullanılmış olması temizlik esnasında gösterilecek dikkatin maksimum olması zorunluluğunu doğurmaktadır.

Kapalı ve açık alanlar temizlik esnasında ayrı ayrı değerlendirilmeli, bu alanlarda kullanılacak uygulama teknikleri ve temizlik kimyasalları alana uygun olmalıdır.

Ahşap yüzeylerde ahşap temizlemek için kullanılan ürünler tercih edilmeli, cila yapısına zarar verilmeden temizlik yapılmalıdır. Yine aynı şekilde deri, kumaş ve alüminyum yüzey temizlikleri için ürün seçiminde hassasiyet gösterilmesi önemlidir.

Yatların zemin temizliği yapılırken yüzeye zarar vermeyecek ürünlerin yanı sıra, kaydırmaz özellikli temizlik malzemelerinin seçimi de önem taşır. Bu sayede kayma ve düşme kazalarının önüne geçmek için, temizlik esnasında gereken önlem alınmış olur.

 

Yat Temizliğinin Yapılması Neden Önemlidir? Ne Zaman Yapılmalıdır?

Yat temizliği yapılması için standart bir takvim olmasa da belirli aralıklarla detaylı bir temizlik, yüzey ve tüm donanımların daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Temizlik için sadece yüzey kısımlarının temiz olup olmadığı yerine, tüm teknik donanım ve ekipmanların durumu dikkate alınmalıdır.

 

Yat Temizliği Neden Profesyonel Ekipler Tarafından Yapılmalı?

Her alanında farklı özelliklere sahip yüzeyler ve teknik donanımlar bulunması nedeniyle, temizlik esnasında azami gayretin gösterilmesi gerekir. Bunun sağlanması için de şüphesiz ki bu bilinçle hareket eden kişilerin, temizlik işlemini yapmaları gereklidir.

Aksi halde amatörce yapılacak işlemler, ciddi maliyetlerin ortaya çıkmasına hem de zaman kayıplarına neden olacaktır.

 

Neden Bize Güvenmelisiniz?

Yılların getirdiği deneyimle hijyenden hiçbir şekilde taviz vermeden işlemler esnasında yatınızın zarar görmemesi adına da tüm önlemleri almaktayız.

Yat temizliği konusunda sektörün öncü firmalarından biri olmanın ve yüksek bir müşteri memnuniyeti sağlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Siz de yatınızın temizliğini güvenle bize emanet edebilir ve profesyonel bir hizmeti uygun fiyatlarla almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.