Dalaman Fethiye Karayolu, 48310 Göcek, Fethiye/Muğla
Hafta İçi: 8:30 -17:00
Online Randevu
Online Randevu
Dalaman Fethiye Karayolu, 48310 Göcek, Fethiye/Muğla
Hafta İçi: 8:30 -17:00

Single Service

Yatak yıkama

 

Yatak yıkama işlemi özel solüsyon ve profesyonel uygulamalarla yatağınızın tamamen hijyenik hale getirilmesi işlemidir.

 

Profesyonel Yatak Yıkama Hizmeti

Yatak yıkama hizmeti aracılığıyla keyifli ve sağlıklı bir uykuya kavuşabilirsiniz.

Yatağınızın temizliğinden ne kadar eminsiniz? Gözle görülemeyen bakteri ve mikropların yatağınıza yer edinmiş olabileceğini biliyor muydunuz? Çarşaf ve ped kullanılması yatağın ter, toz, kir ve bakterilere maruz kalmasını önlemez.

Zaman içerisinde yatağınıza nüfuz eden tozlar sağlığınıza riske atar. Bu riskleri ortadan kaldırabilmenin en etkili yolu profesyonel yatak yıkama hizmetinden yararlanmaktadır.

 

Yatak Yıkama Neden Yapılmalıdır?

Yatakların vücudumuz ile teması esnasında temizlenmemiş yataklarda bulunan bakteri ve virüslerin kolaylıkla vücudumuza geçtiği düşünüldüğünde, yatağın tam manası ile temiz olmasının önemi daha iyi anlaşılacaktır.

Temizlenmeyen ve hatta kısa süre önce temizlenmiş olan yüzeylerde dahi bakteri ve virüs oluşumu atarak devam etmektedir. Temizlik malzemeleri ve kullanılan yöntemlerin etkisiyle yok olabilecek bu mikroorganizmalar ile mücadele etmek için, mutlaka profesyonel bir temizlik yapılması gerekir.

 

Yatak Yıkanırken Neler Dikkate Alınmalıdır?

Yatak yıkama işlemlerinde kullanılan ürün derinlemesine temizlik sağlamalıdır. Ancak temizlik sadece yataktaki kir ve lekelerden kurtulmak için değil, aynı zamanda zararlı mikroorganizmaları yok edecek şekilde olmalıdır.

Etkili bir temizlik için kullanılan teknik ile, yatlardaki yatakların temizliğinde kullanılacak temizlik malzemelerinin de önemi büyüktür. Profesyonel ekipler ile seçilen malzemelerin önemi bu noktada daha da öne çıkmaktadır.  Aksi halde yüzey temizliği sağlanırken yatakta kalan zararlı unsurlar, sağlığı tehdit etmeye devam edecektir. Kullanılan malzemelerin yatağın iç ve yüzey kalitesine kısa ve uzun vadede zarar vermemesi de dikkate alınmalıdır.

 

Tekne ve Yat Yataklarını Yıkama

Yat ve teknelerin yataklarında oluşabilecek maytlar gibi çeşitli sağlıksız unsurların önlenmesi için etkili ve sağlıklı ürünlerle yatak yıkama işinin yapılması gerekir.

Kullanılacak ürünün etkili olması, virüs ve bakteri gibi insan sağlığına zararlı ve hatta ölümcül olabilecek unsurların temizlenmesinde de etkilidir. Yat ve teknelerinizde siz ve misafirleriniz için konfor sağlayan yataklar, tıpkı evlerinizde olduğu gibi hijyen açısından en fazla önem taşıyan yerlerdir.

Yapılacak derinlemesine temizlik sayesinde gözle görülmeyen tüm zararlı mikroorganizmalardan yatağınızı arındırarak, ilk günkü temizliği ile içiniz rahat bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yatak yıkama işlemlerinizin kusursuz bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.